LV
|
EN
|
RU
Virtus IT - HansaWorld biznesa partneris


Mobilie risinājumi

HansaWorld piedāvā jaunu rīku „Reports by HansaWorld” visiem Enterprise lietotājiem bez papildu samaksas. Savietojams ar iPhone un iPod touch ar OS versiju 2.2.1 vai jaunāku. HansaWorld Reports 6.1 var lejupielādēt no Apple App Store bez maksas.

Bizness visur
HansaWorld, godalgots integrēto biznesa platformu izstrādātājs, piedāvā HansaWorld Reports 6.1, otro aplikāciju Apple App Store un turpina paplašināt mobilā biznesa risinājumu piedāvājumu klāstu.

Reports 6.1 ir mobila aplikācija, kas izstrādāta, lai izpildītu un attēlotu visas atskaites, kas pieejamas uz servera, pie kā tā ir pieslēgusies, ieskaitot atskaites, kas veidotas Enterprise modulī „Atskaišu veidotājs”. Ar aplikācijas palīdzību tiek pievienota mobilā funkcionalitāte, jo piešķir darbiniekiem reālā laika piekļuvi jaunākajai un precīzākajai informācijai. Reports 6.1 sniedz bezgalīgas pārskata iespējas jebkuram, kura īpašumā ir iPhone vai iPod touch.

Aplikācija pievieno daudz jaunas un neizpētītas iespējas jebkurai Enterprise instalācijai, neatkarīgi no kompānijas lieluma. Sākot no lieliem uzņēmumiem un beidzot ar vidēja un maza izmēra uzņēmumiem - jebkurš var iegūt ievērojamu labumu, lietojot šo mobilo aplikāciju.

Tikai iedomājieties situāciju, kad tirdzniecības pārstāvis cenšas noslēgt līgumu ārpus ofisa, vai iepirkumu menedžeris mēģina veikt pēdējā brīža izmaiņas pasūtījumam, jau atrodoties piegādātāja noliktavā. Ar Reports aplikāciju viņu rīcībā ir bezgalīgs daudzums ar datiem, lai varētu iegūt precīzāko informāciju un tādējādi veikt vispareizāko lēmumu, atrodoties ārpus ofisa. Enterprise atskaišu iespējas paliek jūsu kabatā pat atstājot darba vietu. Tas ir kā mājas laukuma priekšrocības neskatoties kurp jūs atrodieties.

Ja jūs vēlieties iegūt vairāk informācijas, sazinieties ar mums.

Copyright © Virtus IT, 2012                 Mazā Nometņu iela 47-302, Rīga, LV1002 | Tālrunis: 67808240 | Fakss: 67808243 | Sazināties ar mums